Werner Pfeiffer litografi

Werner Pfeiffer litografi
Werner Pfeiffer litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PFEIFFER, Werner (samtida): "Turnaround", signerad, 43/50, färglitografi, bladmått 55x75 cm

231924

2014-02-27