Le Corbusier färglitografi

Le Corbusier färglitografi
Le Corbusier färglitografi

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LE CORBUSIER (Frankrike, 1887-1965) efter: "Taureau", signerad och daterad i trycket 63, färglitografi, 110x74 cm

Veck och reva i övre delen

231940

2014-02-27