Mugg fat i porslin

Mugg fat i porslin
Mugg fat i porslin
Mugg fat i porslin
Mugg fat i porslin
Mugg fat i porslin
Mugg fat i porslin

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MUGG, FAT, porslin, Kina, 1700-tal, imaridekor, muggens höjd 13 cm

Fatet med kantnagg

231951

2014-02-27