Harald Lindberg oljemålning

Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINDBERG, Harald (1901-76): "Skyar draga", signerad Harald Lindberg, olja på duk, 32x43 cm

231973

2014-02-27