Ivan Roos oljemålning

Ivan Roos oljemålning
Ivan Roos oljemålning
Ivan Roos oljemålning
Ivan Roos oljemålning
Ivan Roos oljemålning
Ivan Roos oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROOS, Ivan, Lidingö kyrka, olja på duk, daterad 75-81, 43x66 cm
Utställd: Lidingö Stadshus, 1982

231983

2014-02-27