Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROOS, Ivan, Lidingö kyrka, olja på duk, daterad 75-81, 43x66 cm
Utställd: Lidingö Stadshus, 1982
231983
2014-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här