Butlers Tray England

Butlers Tray England
Butlers Tray England
Butlers Tray England
Butlers Tray England
Butlers Tray England
Butlers Tray England
Butlers Tray England
Butlers Tray England

Klubbat för:

2 600 SEK

1 200 SEK

SOFFBORD, sk Butlers Tray, England, 1900-talets andra hälft, mahogny, fällbar skiva med handtag, höjd 49, 122x91 cm

Smärre ytskador

231997

2014-03-01