Klubbat för:
2 600 SEK
1 200 SEK
SOFFBORD, sk Butlers Tray, England, 1900-talets andra hälft, mahogny, fällbar skiva med handtag, höjd 49, 122x91 cm
Smärre ytskador
231997
2014-03-01