Johan Petterson färglitografi

Johan Petterson färglitografi
Johan Petterson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETTERSON, Johan (född 1957): Stilleben, signerad och daterad -97, 51/295 färglitografi, 17x16 cm

231998

2014-02-27