Kolhämtare Söderbloms Bolag Eskilstuna

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOLHÄMTARE, 1900-talets första hälft, skyltmärkt Söderbloms Bolag Eskilstuna, svartlackerad plåt, höjd 43, längd 65 cm

Bruksslitage, färgbortfall

232008

2014-02-27