Madeleine Pyk olja

Madeleine Pyk olja
Madeleine Pyk olja
Madeleine Pyk olja
Madeleine Pyk olja
Madeleine Pyk olja
Madeleine Pyk olja

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): I Cadis rosa bris promenerar Olivia och Inez, olja på duk, signerad M. Pyk, 48x31 cm

232010

2014-03-06