Bordslampor 1960-tal Elit AB

Bordslampor 1960-tal Elit AB
Bordslampor 1960-tal Elit AB
Bordslampor 1960-tal Elit AB
Bordslampor 1960-tal Elit AB

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1960-tal, etikettmärkning Elit AB och Design Börje Claes, mässing, höjd 59 cm

Smärre ytskador

232011

2014-02-28