Fjällsjö med samekvinna oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fjällsjö med samekvinna, signerad och daterad A Grundström -46, olja på duk, 46x65 cm

232022

2014-02-28