Lidberg oljemålning

Lidberg oljemålning
Lidberg oljemålning
Lidberg oljemålning
Lidberg oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LIDBERG, R (1900-tal): Insjömotiv, signerad R Lidberg, olja på pannå, 32x45 cm

232026

2014-02-28