Lidberg oljemålning
2014-02-28
232026
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LIDBERG, R (1900-tal): Insjömotiv, signerad R Lidberg, olja på pannå, 32x45 cm