Oljemålning fartygsporträtt

Oljemålning fartygsporträtt
Oljemålning fartygsporträtt
Oljemålning fartygsporträtt
Oljemålning fartygsporträtt
Oljemålning fartygsporträtt
Oljemålning fartygsporträtt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUISE, Christopher J. (1900-tal), fartygsporträtt av brittiska tremastade fullriggaren "Star of Peace", signerad C. J. Guise, olja på pannå, 22,5x40 cm

Smärre ramskador

232035

2014-03-23