Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUISE, Christopher J. (1900-tal), fartygsporträtt av brittiska tremastade fullriggaren "Star of Peace", signerad C. J. Guise, olja på pannå, 22,5x40 cm
Smärre ramskador
232035
2014-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här