Gouache fartygsporträtt

Gouache fartygsporträtt
Gouache fartygsporträtt
Gouache fartygsporträtt
Gouache fartygsporträtt

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets början, fartygsporträtt av brittiska lastångaren "Joseph Davis", osignerad, gouache, 40x55 cm

232055

2014-03-23