Spegel och konsolbord i nyrokoko

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, nyrokoko, förgyllt, slipat glas, konsolbordet med marmorskiva, höjd 81, 74x35 cm, spegelns höjd 135x74 cm

Skador och lagningar

232057

2014-03-01