Henri Laurens färglitografi

Henri Laurens färglitografi
Henri Laurens färglitografi
Henri Laurens färglitografi
Henri Laurens färglitografi

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LAURENS, Henri (1885-1954): Femme accroupie, signerad och numrerad H. Laurens 32/75, färglitografi, 1947, 63x47,5 cm.

232058

2014-03-06