Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ARMBANDSUR, Omega, "Seamaster", 1960-tal, plexiglas, automatiskt urverk, diameter 34 mm, originalbox medföljer
Bruksslitage
232059
2014-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här