Omega armbandsur

Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARMBANDSUR, Omega, "Seamaster", 1960-tal, plexiglas, automatiskt urverk, diameter 34 mm, originalbox medföljer

Bruksslitage

232059

2014-02-28