Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VINSTÄLL, 1960-tal, Torsten Johansson, formpressad jakaranda, höjd 38, 30x18 cm
Fläckar, fanérskador
232095
2014-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här