Vinställ jakaranda Torsten Johansson

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VINSTÄLL, 1960-tal, Torsten Johansson, formpressad jakaranda, höjd 38, 30x18 cm

Fläckar, fanérskador

232095

2014-02-28