Shaker art deco

Shaker art deco
Shaker art deco
Shaker art deco
Shaker art deco
Shaker art deco
Shaker art deco

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SHAKER, nysilver, art deco, 1930-tal, hexagon form, höjd 23,5 cm

Krön med lagning, lock med smärre slitage

232150

2014-02-28