Shaker art deco
Vollendet
2014-02-28
232150
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
SHAKER, nysilver, art deco, 1930-tal, hexagon form, höjd 23,5 cm
Krön med lagning, lock med smärre slitage