Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GOLVUR, 1800-tal, bemålat, södra Sverige, daterad 1842, insida märkt Tomelilla, pendel och lod finns, höjd ca 200 cm
Zustandsbeschreibung
Fodral med skador, slitage
232165
2014-03-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner