Endre Sziraki grafiska blad

Endre Sziraki grafiska blad
Endre Sziraki grafiska blad
Endre Sziraki grafiska blad
Endre Sziraki grafiska blad
Endre Sziraki grafiska blad
Endre Sziraki grafiska blad
Endre Sziraki grafiska blad
Endre Sziraki grafiska blad
Endre Sziraki grafiska blad
Endre Sziraki grafiska blad
Endre Sziraki grafiska blad
Endre Sziraki grafiska blad
Endre Sziraki grafiska blad
Endre Sziraki grafiska blad
Endre Sziraki grafiska blad
Endre Sziraki grafiska blad
Endre Sziraki grafiska blad
Endre Sziraki grafiska blad

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SZIRAKI, Endre (född 1944): (9) Kompositioner, signerade, färgetsningar, varierande mått, ca 70x60 cm

232185

2014-02-28