Louis Caruncho

Louis Caruncho
Louis Caruncho
Louis Caruncho
Louis Caruncho

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

CARUNCHO, Luis (Spanien 1929-2013): Komposition, signerad Caruncho, olja på duk/pannå samt bemålade trädetaljer, 61x61 cm, ram i mässing och krom

Zustandsbeschreibung

232188

2014-02-28