Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
CARUNCHO, Luis (Spanien 1929-2013): Komposition, signerad Caruncho, olja på duk/pannå samt bemålade trädetaljer, 61x61 cm, ram i mässing och krom
Zustandsbeschreibung
232188
2014-02-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner