Baertling färgserigrafi
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BAERTLING, Olle (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad och daterad Baertling 1957-68, numrerad 28/300, blad 18 ur sviten, färgserigrafi, 39x19 cm, oramad
Bakgrundsfärgen något ojämn från tryckning
232208
2014-03-06