Baertling färgserigrafi

Baertling färgserigrafi
Baertling färgserigrafi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BAERTLING, Olle (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad och daterad Baertling 1957-68, numrerad 28/300, blad 18 ur sviten, färgserigrafi, 39x19 cm, oramad

Bakgrundsfärgen något ojämn från tryckning

232208

2014-03-06