Byrå gustaviansk stil
2014-03-02
232211
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, gustaviansk stil, fanérad lönn och fruktträd, förgyllda beslag, listverk och fothylsor i mässing, höjd 78, 95x55 cm
Renoverad, kompletterad, senare lås, nyckel saknas