Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LAURENCIN, Marie (1885-1956): Kvinnor, signerad, färglitografi, bladmått 37x55 cm
Gulnad
232214
2014-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här