Marie Laurencin färglitografi

Marie Laurencin färglitografi
Marie Laurencin färglitografi
Marie Laurencin färglitografi
Marie Laurencin färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAURENCIN, Marie (1885-1956): Kvinnor, signerad, färglitografi, bladmått 37x55 cm

Gulnad

232214

2014-02-28