Bokstöd brons, Axel Gute

Bokstöd brons, Axel Gute
Bokstöd brons, Axel Gute
Bokstöd brons, Axel Gute
Bokstöd brons, Axel Gute
Bokstöd brons, Axel Gute
Bokstöd brons, Axel Gute

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSTÖD, 1 st, Axel Gute, brons, kvinnofigur, signerad och daterad Gute 1919, höjd 26 cm

232215

2014-03-02