Bokstöd brons

Bokstöd brons
Bokstöd brons
Bokstöd brons
Bokstöd brons
Bokstöd brons
Bokstöd brons

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSTÖD, 1 st, Axel Gute, brons, Panfigur, signerad och daterad Gute 1920, höjd 26,5 cm

232218

2014-03-02