Byrå senempire
2014-03-02
232225
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, senempire, fanérad i mahogny, höjd 79, 50x35 cm
Skadade nyckelbrickor, smärre fanérskador