Vodkabägare silver

Vodkabägare silver
Vodkabägare silver
Vodkabägare silver
Vodkabägare silver
Vodkabägare silver
Vodkabägare silver

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VODKABÄGARE, 1 par, silver, Ryssland, höjd 8 cm, vikt ca 49 g

En fot med lagning/skada, smärre bucklor

232227

2014-02-28