Bokhylla 1930-tal

Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal
Bokhylla 1930-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, med underskåp, 1930-tal, fanérat i flertalet träslag, höjd 212, 149x40 cm

Fanérskador

232232

2014-03-02