Spegelhylla

Spegelhylla
Spegelhylla
Spegelhylla
Spegelhylla

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGELHYLLA, omkring 1900, fasetterat glas, hyllplan i glas

Skador och nagg

232263

2014-02-28