Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
JERNBERG, Olof (1855-1935): Skördelandskap, signerad O Jernberg, olja på duk, 41x54 cm
Zustandsbeschreibung
232265
2014-03-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner