Olof Jernberg oljemålning

Olof Jernberg oljemålning
Olof Jernberg oljemålning
Olof Jernberg oljemålning
Olof Jernberg oljemålning
Olof Jernberg oljemålning
Olof Jernberg oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

JERNBERG, Olof (1855-1935): Skördelandskap, signerad O Jernberg, olja på duk, 41x54 cm

Zustandsbeschreibung

232265

2014-03-01