Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RENOIR, Auguste (1841-1919): Claude Renoir, de trois-quarts à droite
mjukgrundsetsning, 1908, stämpelsignerad Renoir, 16,2x13 cm
LITTERATUR: Delteil 18
Beskurna kanter
232275
2014-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här