Auguste Renoir etsning

Auguste Renoir etsning
Auguste Renoir etsning
Auguste Renoir etsning
Auguste Renoir etsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RENOIR, Auguste (1841-1919): Claude Renoir, de trois-quarts à droite
mjukgrundsetsning, 1908, stämpelsignerad Renoir, 16,2x13 cm
LITTERATUR: Delteil 18

Beskurna kanter

232275

2014-03-01