Klubbat för:
5 200 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
VÄGGPENDYL, 1700-tal, gustaviansk, urtavlan märkt Anjou (Johan Gustav Anjou 1779-1785), förgylld, höjd 94 cm
Zustandsbeschreibung
Senare bronsering, trasigt glas, nyckel saknas
232277
2014-03-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner