Klubbat för:
900 SEK
1 200 SEK
SKÅLAR med lock, röd lack, Japan, tidigt 1900-tal, locken med dekor av tranor i rött och guld, diameter 12 cm, träfodral medföljer
Skador, smärre lackborfall
232278
2014-03-01