Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORD, 1800-tal, senempire, fanérat i mahogny, låda i sargen, höjd 50, 54x38 cm
Smärre fanérskador
232279
2014-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här