Bord senempire

Bord senempire
Bord senempire
Bord senempire
Bord senempire
Bord senempire
Bord senempire
Bord senempire
Bord senempire
Bord senempire
Bord senempire

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORD, 1800-tal, senempire, fanérat i mahogny, låda i sargen, höjd 50, 54x38 cm

Smärre fanérskador

232279

2014-03-02