Snedklaffssekretär med vitrinöverdel

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SNEDKLAFFSSEKRETÄR med vitrinöverdel, 1800-tal, svart och gråmålad, beslag i mässing, glasade dörrar, höjd 205, 103x50 cm

Kompleterad, smärre slitage

232317

2014-03-02