Orla Muff Chinateatern

Orla Muff Chinateatern
Orla Muff Chinateatern

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MUFF, Orla (1903-84): "Rolf-Revyn China", signerad Muff, 1920/30-tal, gouache, Förlaga till affisch för Ernst-Rolf Revyn på Chinateatern i Stockholm, 49x32 cm

Rispor

232336

2014-03-04