Golvlampa design Edit von Löwenhielm

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, keramik, 1950/60-tal, design Edit von Löwenhielm, dekor av landskap och växter, höjd 124 cm

Skärm med slitage

232342

2014-03-02