Skålar och vas slipad dekor

Skålar och vas slipad dekor
Skålar och vas slipad dekor
Skålar och vas slipad dekor
Skålar och vas slipad dekor
Skålar och vas slipad dekor
Skålar och vas slipad dekor
Skålar och vas slipad dekor
Skålar och vas slipad dekor
Skålar och vas slipad dekor
Skålar och vas slipad dekor
Skålar och vas slipad dekor
Skålar och vas slipad dekor

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, 2 st, VAS på fot, signerad och daterad Kjellander 32, bla. Orrefors och Kosta, slipad dekor, höjd 9-25 cm

En skål med kantnagg

232354

2014-03-02