Caroline af Ugglas

Caroline af Ugglas
Caroline af Ugglas
Caroline af Ugglas
Caroline af Ugglas

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AF UGGLAS, Caroline, (född 1972): (2) Stilleben, signerade och numrerade C. Ugglas, 73/100 resp 74/100, färgserigrafi, 55x68 cm, oramade

232367

2014-03-02