Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DUKE, Peder (1938-2003): (2) Abstrakta kompositioner, 1991 resp 1993, signerade och numrerade Peder Duke, 165/300, 81/200, färgserigrafier, bladmått 47x45 resp 69x59 cm, oramade
232370
2014-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här