Robert Rauschenberg

Robert Rauschenberg
Robert Rauschenberg
Robert Rauschenberg
Robert Rauschenberg

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RAUSCHENBERG, Robert (1925-2008): 5 New York kvällar, offset, egenhändigt signerad och daterad Rauschenberg 1964 med röd penna, programblad för Moderna Museet, Stockholm, 43x30 cm

Gulnad

232379

2014-03-02