Syskrin 1800-tal
2014-03-02
232385
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SYSKRIN, 1800-tal, fanérat i rot, nyckelbussning och knopp i ben, höjd 18, 30x20 cm
Sprickor, fanérskador