Armlänstolar 1700-tal

Armlänstolar 1700-tal
Armlänstolar 1700-tal
Armlänstolar 1700-tal
Armlänstolar 1700-tal
Armlänstolar 1700-tal
Armlänstolar 1700-tal
Armlänstolar 1700-tal
Armlänstolar 1700-tal
Armlänstolar 1700-tal
Armlänstolar 1700-tal
Armlänstolar 1700-tal
Armlänstolar 1700-tal

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ARMLÄNSTOLAR, 1 par, Lindomearbeten, 1700-talets andra hälft, genombruten rygg med profilerad balusterbricka, svängda sarger och framben, ball-and claw fötter, svarvat H-kryss

Renoverade och kompletterade

232408

2014-03-03