Armlänstolar 1700-tal
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ARMLÄNSTOLAR, 1 par, Lindomearbeten, 1700-talets andra hälft, genombruten rygg med profilerad balusterbricka, svängda sarger och framben, ball-and claw fötter, svarvat H-kryss
Renoverade och kompletterade
232408
2014-03-03