Roberto Matta

Roberto Matta
Roberto Matta

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTA, Roberto Sebastien (Chile, 1911-2002): Figurkomposition, signerad, färgetsning E.A., bladmått 48x32 cm, oramad

232428

2014-03-02