Sven x-et Eriksson färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ERIXON, Sven X-et (1899-1970): Sportstuga, signerad och numrerad S. Erixon 12/266, färglitografi, 45x63 cm

Lätt gulnad

232435

2014-03-02