Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ERIXON, Sven X-et (1899-1970): Sportstuga, signerad och numrerad S. Erixon 12/266, färglitografi, 45x63 cm
Lätt gulnad
232435
2014-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här