Olle Bonnier litografier

Olle Bonnier litografier
Olle Bonnier litografier
Olle Bonnier litografier
Olle Bonnier litografier

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BONNIER, Olle (född 1925): (2) Kompositioner, signerade och daterade, numrerade, färglitografier, 34x47 resp 27x34 cm

Ett blad med missfärgningar

232440

2014-03-02